Vítejte na Dorper farmě

Dorper farma je rodinný podnik specializující se na chov a prodej plemenných hospodářských zvířat. Tato farma je známá svým vysokým standardem péče o zvířata.

DORPER

O nás

Jsme udržitelná rodinná farma v krásném prostředí na úpatí Novohradských hor, okrese Český Krumlov. Zabýváme se chovem a prodejem plemenných ovcí masného plemene DORPER a ovcí WALLISERSKÁ ČERNONOSÁ s kombinovanou užitkovostí. Dále chovem skotu plemene HEREFORD a v neposlední řadě i chovu drůbeže. Jsme hospodářstvím se zanedbatelným rizikem vůči klasické formě klusavky (scrapie). Zvířata máme pod pravidelnou veterinární kontrolou a jsme hrdí na to, že jim poskytujeme výbornou péči a životní prostředí, což se následně odráží na jejich kvalitě. Na našich stránkách se dozvíte více o našem chovu a také o naší filozofii, která klade důraz na udržitelnost a pohodu zvířat.

WALLISERSKÁ ČERNONOSÁ

Naší farmě se věnujeme s láskou a péčí. Welfare zvířat je u nás na prvním místě. Jehňata jsou u matek minimálně 4 měsíce, čímž je podpořen jejich správný vývin. Objednávky přijímáme po celý rok.

Jatečná zvířata nenabízíme.

Kontaktujte nás